Yaşam

Aldatılarak evliliği biten Tamer Karadağlı, yıllar sonra sessizliğini bozdu: Her şeyin bedelini ödedim

2002-2007 yılları arasında evlendiği oyuncu Dilek Balkan’dan iki kez aldattığı için boşanan Tamer Karadağlı, sessizliğini yıllar sonra bozdu. Gökay Kalaycıoğlu ile 360 ​​Derece programına konuk olan Karadağlı, yaşananlardan pişman olmadığını ve her şeyin bedelini ödediğini söyledi.

“İSTEKLERİMİZLE BÖLÜNMÜŞ OLDUĞUMUZ BİLE EBEVEYN OLMAYA MÜDAHALE ETMEDİK”

Arzi Balkan ile evliliğinden Zeyno adında bir kızı olan Karadağlı, babalık itirafıyla şaşırttı. Çocuğunun her zaman yanında olduğunu ancak büyümesinde annesinin büyük payı olduğunu belirten oyuncu, “Boşandıktan sonra kızınızın baba olarak yetişmesini kaçırdığınızı mı hissediyorsunuz?” “Kızımdan ayrı kaldığım için tabii ki üzgünüm. Boşandıktan sonra hiç ayrı kalmadık. Boşandıktan sonra başka eve taşındım, Arzu benim oturduğum evin karşısına geçti. Kızıma hep ben baktım. Arzu ile kişisel sorunlarım farklıydı, anne baba olmak farklıydı.” İkimiz de bu konuda taviz vermedik. Çocuğu ne kadar desteklesem de o yine anneyi büyütüyor” dedi.

“YAŞADIĞIM ŞEYLERİN BEDELİ ÖDEDİM”

Karadağlı, “Arzu ihanetini affetti mi?” sorusu üzerine sözlerini şöyle sürdürdü: “Bilmiyorum, bunu Arzu’ya sormadım. Muhtemelen içten içe kendini hiç affetmedi. Kız o dönem çok zor şeyler yaşadı. Onu inkar etmek mümkün değil. Böyle olmak zorundaydı.Pişmanlıklara inanmam.Bu bir şeydir.Yaşarsan yaşadıklarımın sorumluluğunu alırsın.Yaşadıklarımın sorumluluğunu aldım ve bedelini ödedim.Beni kimse tutamaz. Eşim dışında hesap verecek. O da benden hesap sorup boşandı. O kadar açık ki sonuçlarına da katlandım. Herkes yaşadıklarının cezasını çekecek. Kolay kaçış yok.”

“DESTOR BAŞKALARIYLA EVLENEBİLİR, KARIŞTIRMAK HİPORASİ OLUR”

“Arzu Balkan yeniden bir hayat kurarak evlenmek isteseydi tavrınız ne olurdu?” Tamer Karadağlı, “Arzu tabii ki evlenebilir, biz boşanalı 16 yıl oldu. Arzu’nun hayatına karışmam söz konusu değil. Yeni ayrıldığımızda da olmadı. Bu çok büyük bir ikiyüzlülük olur. Boşanma şeklim belliydi zaten Arzu’dan hesap sormaya hakkım yok Dilek çok zekice biri ile evlenmeye karar vermişse doğrudur O dönemde yaşananlar beni olgunlaştırdı Dilek olmasaydı , Başka kimseyle evlenmezdim. Çok iyi bir koca değildim ama çok iyi bir eski kocaydım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu