Haber

Atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete’de yayımlanır.

Bazı bakanlık, kurum ve kuruluşların atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayınlanan kararlara göre, Cumhurbaşkanlığı’nda açık olan Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü’ne Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Cafer Tayyar Doymaz ve Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Sadide Akbulut atandı. Diyanet İşleri.

Fecir Alptekin, Saadet Oruç, Mehmet Akarca, Muhammet Mücahit Küçükyılmaz, Cihan Başar, Çağatay Özdemir, Ebubekir Şahin, Edibe Sözen, Mehmet Karakaş, İsmail Çağlar, Kübra Güran Yiğitbaşı, Zakir Avşar, Ahmet Arslan ve İdris Kardaş Genel Heyeti temsil ettiler. Basın İlan Kurumu. görevlendirildi.

Adalet Bakanlığı bünyesinde açık olan Adalet Başmüfettişliklerine Ramazan Akcan ve Adalet Müfettişi Özcan Çakıroğlu atandı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Adıyaman İl Müdürü Fehmi Çelik görevden alındı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Baş İş Müfettişi görevine İş Müfettişi Serhan Güner atandı. Boşalan İş Müfettişliği kadrosuna yeterlilik sınavını geçen İş Müfettiş Yardımcısı Savaş Aykılıç atandı.

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı’nda açık olan Sigorta Primleri Genel Müdürlüğü’ne Birebir Yerden Hizmet Sunumu Genel Müdür Yardımcısı Zeki Özdemir atandı.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı bünyesinde açık olan Yapı İşleri Genel Müdür Yardımcılığına İsmail Tuna Cebecioğlu atandı.

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Sabahattin Dülger görevden alındı.

pazarlar-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu