Haber

Canik’ten Cumhurbaşkanı Erdoğan’a coşkulu karşılama

Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkanı Adayı İbrahim Sandıkçı, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ilçemize ve vatandaşlarımıza titizlikle hizmet etmeye devam ediyoruz.”

Yerel seçimler öncesinde Samsun’da miting düzenleyen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, vatandaşlar tarafından büyük coşkuyla karşılandı. Canikli vatandaşlar ilçeden büyük bir sevinç ve heyecanla mitingin gerçekleştiği Cumhuriyet Meydanı’na akın etti. Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkanı Adayı İbrahim Sandıkçı, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde çalışmaya, ilçemizi ileriye taşımaya devam edeceğiz.”

Canik’te Gerçek Belediyecilik Devam Ediyor

Canik’i her alanda geliştirmek ve daha ileriye taşımak için aralıksız çalışmaya devam ettiklerini belirten Canik Belediye Başkanı ve Millet İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkanı Adayı İbrahim Sandıkçı, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Sayın’ın önderliğinde ilçemize ve vatandaşlarımıza gayretle hizmet ediyoruz. . Recep Tayyip Erdoğan.” Bunu yapmaya devam ediyoruz. Dünyanın cumhurbaşkanı ve Türk Yüzyılının mimarı Cumhurbaşkanımız ve Genel Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmalarını dinlemek için Canikli vatandaşlarımızla birlikte miting alanına akın ettik. Son 5 yılda yaptığımız proje ve yatırımlarla ilçemize değer kattık. Canik’in büyümesine ve gelişmesine tanık olduk. Cumhurbaşkanımız ve Önderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla yine Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı olarak aday gösterildik. “Türkiye Yüzyılında hemşehrilerimizle birlik ve beraberlik içinde ilçemizi her alanda daha ileri taşımak, değerine değer katmak için kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-dicle.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu