Haber

City Lines’ın Feribot Kafesi Kahve Festivaline Yaklaşıyor!

Şehir Hatları’nın İstanbullu kahve tutkunlarının yeni gözdesi haline getirdiği Vapur Kafe, vapur bacası şeklinde tasarlanan özel standıyla Tersane İstanbul’da düzenlenecek İstanbul Kahve Festivali’nde (ICF) yerini alıyor.

 

Şehir Hatları’nın İstanbul şehir hayatına kazandırdığı lezzet durağı Vapur Kafe, bu yıl 14-17 Eylül tarihleri ​​arasında Tersane İstanbul’da düzenlenecek İstanbul Kahve Festivali’nde (ICF) yer alacak. Festival kapsamında kahve severler ilk kez Vapur Cafe’nin özel olarak hazırlanmış çekirdeklerinden öğütülmüş kahvelerini “vapur bacası”nda tadabilecek.

Vapur Kafe’nin mimarı Kent Limits, 14-15-16-17 Eylül tarihlerinde kahve severlere yönelik Üsküdar-Eyüp, Beşiktaş-Eyüp ve Kadıköy-Eyüp hatlarında ek geziler düzenleyecek. İlave uçuşlarla ilgili detaylı bilgiye İl Sınırları internet sitesinden ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

 

Deniz Taksileri de kahve severlerin hizmetinde

Festivale deniz yoluyla ulaşmak isteyen katılımcılar Kent Hatları’nın deniz taksi hizmetini de tercih edebilirler. İBB Deniz Taksi uygulaması üzerinden yeni eklenen “ortak yolculuk” özelliğiyle aynı rotayı seçen yolcuları buluşturan deniz taksileri, Tersane İstanbul’a ulaşmak isteyen kahve severlere de kolaylık sunuyor. Kullanıcılar, uygulama üzerinden rota, tarih ve saati seçtikten sonra daha önce paylaşılan gezileri görüntüleyebilir, geziye katılabilir veya “paylaşılan gezi”yi seçerlerse kendi gezilerini başkalarıyla paylaşabilirler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu