Haber

Fransa’da çocukları bıçaklayan Suriyelinin eski eşi: Türkiye’de tanıştık, aynı yaşta çocuklarımız var

İngilizcede bıçakla parkta koşmak “isa adına”bağırmak 31 yaşındaki Suriyeli Abdelmasih Hanounisimsiz eski kız arkadaşı “Aman Tanrım. O çok iyi. Anlamıyorum”söz konusu.

‘Hemşirelik eğitimi ile yeterli baba’

‘Korkunç saldırı’Çocuğunun babasının böyle bir şey yapmasını kınayan ve şoke eden kadın, Hanoun’un kızına bakmaktan zevk alan şefkatli bir baba olduğunu ve daha önce hemşirelik eğitimi aldığını söyledi.

https://twitter.com/LBC/status/1666976857869221890

‘Ona ne olduğunu bilmiyorum’

“Bana söylediklerin korkunç, ona ne olduğunu bilmiyorum”eski eşi dedi ki:

“Türkiye’de tanıştık, birbirimize aşık olduk ve buraya [İsveç’e] geldik. 2 yıl sonra evlendik ama İsveç vatandaşlığı alamadı ve ülkeyi terk etmeye karar verdi. Ben olmadığım için ayrıldık.” İsveç’ten ayrılmak istiyorum.”

Hanoun’un çocukları bıçakla yaralandı 3 yaşında tatile giden bir İngiliz kız çocuğu, 22 aylık Alman veya Hollanda uyruklu bebek, 2 yaşında Fransa’dan bir erkek çocuk ve 3 yaşındaki kuzeni.

Hanoun’un eski eşinden olan çocuğu da 3 yaşında.

78 yaşında bir adam6 yerinden bıçaklanan ve polisin saldırgana ateş açması üzerine başıboş bir polis kurşunuyla vurulan , hayati tehlikesi bulunuyor.

Terör bağlantısı bulunamadı

Yaralanan ve olay yerinde yakalanan Hanoun’un gözaltı süresi uzatıldı. Yerel savcı Line Bonnet-MathisSaldırganın saiklerinin net olmadığını, ancak terörle ilgili görünmediklerini söyledi.

Başbakan Elisabeth Bornezanlının herhangi bir sabıka veya psikiyatrik kaydının bulunmadığını ve tek başına hareket etmiş göründüğünü belirtti.

Başkan Emmanuel Macronaraya girerek saldırganın daha fazla kişiyi bıçaklamasını engeller. 24 yaşında ‘sırt çantası kahramanı’ve arkadaşlarlaGörüştüğünüz için teşekkürler.

sahneye “Annecy’yi Seviyorum” ve “Beyler, sizi tanımıyorum ama şu anda hayatınız için savaşıyorsunuz”Çiçeklere şöyle mesajlar bırakıldı:

dalamanhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu