Haber

İstanbul’da Hız ve Dikkatsizlikten Kaynaklanan 3 Trafik Kazası

İSTANBUL’da dikkatsizlik ve hız nedeniyle meydana gelen 3 farklı trafik kazası kameralara yansıdı. Kazalarda can kaybı yaşanmazken, araçlarda hasar meydana geldi.

İstanbul Anadolu yakasında geçtiğimiz hafta hız ve dikkatsizlik nedeniyle meydana gelen trafik kazaları kameralara yansıdı. Bazı kazalar hasarla önlenirken, bazı kazalar da yaralanmalarla sonuçlandı.

Üsküdar’da meydana gelen kaza, 31 Mayıs Çarşamba günü saat 10.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, dört yollu kavşağa ani ve kontrolsüz bir şekilde giren motosikletliye, hız kesmeden giren otomobil çarptı. Çarpmanın etkisiyle motosiklet sürücüsü yaralandı. Yaralı sürücü hastaneye kaldırılırken sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Ataşehir’de meydana gelen kaza, 1 Haziran Perşembe günü saat 23.30 sıralarında Kayışdağı Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre hareket halindeki otomobil sağa dönüş yapmakta olan motosikletçiye çarptı. Kazada motosiklet sürücüsü ve arkadaşı metrelerce sürüklenerek yaralandı. O anlar güvenlik kamerası ile kaydedildi.

Maltepe’de meydana gelen kaza, 30 Mayıs Salı günü saat 11.30 sıralarında Fındıklı Mahallesi’nde meydana geldi. Tezlere göre frene basmayan minibüs yolda hızla ilerlemeye başladı. Minibüs bir süre sonra yol ortasında duran başka bir minibüse arkadan çarptı. Kazayı gören çevredekiler hemen yardıma koştu. Kazada can kaybı veya can kaybı yaşanmazken, araçlarda hasar meydana geldi. Kaza araç kamerasına yansıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu