İş

Kanser hastası teyzesi için 300 bin liralık tedavi parasını yiyen Ezel Bayraktar, borcunu ödemek için bir ayakkabıcıda işe girdi.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ve Tatlı Sert programında günlerdir kanser hastası teyzesinin tedavi parasını yiyen Ezel Bayraktar’ın konusu işleniyor. Hayranı olduğu dizilerden etkilenerek adını Ömer’den Ezel Bayraktar’a değiştiren genç, ağabeyi ve teyzesine olan borcunu ödemek için çalışmaya başladı.

15 BİN TL MAAŞ ALACAK

Müge Anlı, kendisine iş teklifi geldiğini ve Ezel Bayraktar’da çalışmaya başladığını söyledi. “Aktif olarak iş için kullanıyor. Ezel’i bu şekilde değerlendirmek istediğini anladım. 15 bin TL maaş teklif etti. Çok iyi bir rakam. Ezel dün oraya gitti” dedi.

YENİ İŞ BAŞLATTI

Borçları nedeniyle oyunculuk hayalinden vazgeçen Ezel Bayraktar, yeni işinde çalışmaya başladı. Ezel’i izlediğini, kendileriyle çalışmasını istediğini, ileride okuyup oyunculuk yapabileceğini söyleyen mağaza sahibi, Bayraktar’dan oyunculuk yeteneğini kullanarak ayakkabıların reklamını yapmasını istedi. Kariyerine başlayan Bayraktar, kadın hayranlarına seslenerek, “Mesela bu çizmeyi giyip bana gelebilirsiniz” dedi.

“BEYİNE VERDİĞİN PARAYI VERİRSİN”

Ezel patronuyla ilk iş gününde anlaştı ve hatta ilk ücretini aldı. Ancak esnaf, “Bunu teyzene veriyorsun, bundan sonra da haftalık harçlığını aldığında her hafta teyzene veriyorsun” dedi. Ezel Bayraktar ise Anlı’ya “Bu benim için daha ciddi bir iş. Sana bir meslek öğretecekler, sen de faydasını göreceksin. Ne dersin?” Sözleri üzerine “Hafta sonunu ben geçireyim. Benim işim var. Hafta içi konuşurum. Günlüğümü teyzeme vereyim” dedi. Ancak kanser hastası Bayraktar’ın parasını alamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu