Haber

Karaca’dan Başkan İduğ’a övgü

Karaca’dan İduğ’a tam not

Bornova’da son 3,5 yıl içinde yapılan yatırımları Lider İduğ’dan dinleyen ve yerinde ziyaret eden Denizli Milletvekili ve CHP İnsan Haklarından Sorumlu Genel Lider Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca yapılan çalışmalara tam not verdi. Lider İduğ’un vazifede olduğu müddette pek çok yatırımı gerçekleştirdiğini, buna karşılık belediyenin mali yapısının güçlü olduğunu söz eden Karaca, “Başkanımız Mustafa İduğ, göreve geldiği günden bu yana gerçekleştirdiği projeler ile örnek çalışmalar yapıyor. Halka hizmet için büyük çaba sarf ediyor. Kendisini ve ekibini başarılı çalışmasından dolayı tebrik ederim” dedi.

Bornova Belediyesi’nin Çamdibi’nde hayata geçirdiği örnek projelerden biri olan ve spor salonunu yerinde inceleyen Genel Lider Yardımcısı, Bornova’da vatandaşa hizmet odaklı yapılan çalışmaları çok beğendiğini lisana getirdi. Karaca,

Marka kent Bornova

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti lisana getiren Lider İduğ ise Bornova’yı ortak akılla ve toplumsal belediyecilik anlayışıyla yönettiklerini belirterek, “Asfalt üretim tesisinden havuza, satın alınan iş makineleri ve binalardan yeşil alanlara ve toplumsal projelere kadar Bornovalılar en güzelini hak ediyor. Bu niyetle çalışıyor, proje ve yatırımları birer birer hayata geçiriyoruz. Bugüne kadar tamamladığımız 50’ye yakın yatırımın tamamı bedeli ödendi ve borçsuz belediye olmanın memnunluğunu yaşıyoruz. Sayın Karaca’nın da yanımızda olduğunu ve dayanak verdiğini bilmek bizi sevindiriyor. Kendisine nazik ziyareti için teşekkür ederiz” diye konuştu.

Başkan İduğ, Gülizar Biçer Karaca’ya Bornova’daki çiftçiler tarafından mutabakatlı olarak üretimi yaptırılan Bornovam markalı tarım eserlerin yer aldığı sepeti de armağan ederek, 2023 yılı için güzel dileklerde bulundu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu