Yaşam

No Hard Feelings’ten Yeni Fragman Geldi [Video]

Oscar ödüllü dünyaca ünlü oyuncu Jennifer Lawrence, önümüzdeki ay yepyeni bir filmde rol almaya hazırlanıyor. Komedi türünde vizyona girecek olan ve 18 yaş ve üzeri izleyiciler için vizyona girecek olan filmin adı ” Alınmadım”.

Filmin yapımcılığını üstlenen Sony, bugün sinemadan yepyeni bir fragman paylaştı. “Red-band” yani yetişkinler için paylaşılan fragman oldukça eğlenceli bir film izleyeceğimizi ortaya koydu.

İşte No Hard Feelings’in yeni fragmanı

No Hard Feelings, mali sorunları olan Arap olmayan bir Uber sürücüsüdür. Maddie (Jennifer Lawrence) adlı bir karakter hakkındadır. Bir aile, Maddie’den bir araba karşılığında üniversiteye gitmeye hazırlanan tuhaf oğulları ile “çıkmasını” ister. Karakter bunu kabul edince olaylar gelişir.

Yapımın yönetmen koltuğunda ise The Office, Good Boys ve Bad Teacher gibi yapımlardan biliyoruz. Gen Stupnitsky bulunur. Senaryo tarafında Stupnitsky’ye John Phillips eşlik ediyor. Ekipte Lawrence’ın yanı sıra Andrew Barth Feldman, Laura Benanti, Natalie Morales, Matthew Broderick gibi isimler de bulunuyor.

No Hard Feelings ne zaman çıkacak?

Türkçeye “Sihri Getir” olarak çevrilen sinema, 23 Haziran 2023’tetaranacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu