Yaşam

Ruhun Duyulmayan Konusu Uyum Nedir? Yeni dizi Ruhun Duymaz’ın oyuncuları kimler?

FOX TV’nin merakla beklenen yeni dizisi ‘Ruh Duymaz’ ilk kez 24 Temmuz Pazartesi günü seyirci karşısına çıktı. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ünlü isimlerden konu ve hatta çekim yerleri merak ediliyordu. Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız’ın şimdiden büyük ilgi toplayan Ruhun Duymaz dizisinin uyarlama olup olmadığı da merak ediliyor. Bu nedenle ‘Ruh Dinlemez’ dizisinin konusu, oyuncuları ve çekim mekanları hakkında bilgi almak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor.

Peki Ruhun Duymaz dizisinin konusu nedir? Ruhun Duymaz dizisinin oyuncuları kimlerdir? Ruhun Duymaz nerede çekiliyor, uyarlama mı?

Yaz döneminin gelmesiyle birlikte birbirinden keyifli yeni yapımlar ekranlarda yerini aldı. Temponun bir an bile düşmediği ekranlara Ruhun Duymaz dizisi katıldı.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Ruhun Duymaz dizisi 24 Temmuz Pazartesi günü FOX TV ekranlarında yayına başladı.

Ruhun Duyulmamış Öznesi Nedir?

Başarılı bir casus olan Onur Karasu (Şükrü Özyıldız), aylardır peşinde olduğu elmas kaçakçısı Civan Koral’ın (Tuğrul Tülek) peşindedir.

Bu operasyon için Civan’ın kardeşi Hilal’i (Aslı Sümen) kendisine aşık ettirir ve onunla ara ara bir bağ kurar. Planı sorunsuz ilerliyor. Ta ki hayatına hiç tanımadığı Ece (Burcu Özberk) adında bir kadın girene kadar.

Hilal’in Londra’dan arkadaşı Ece, tanıştıkları anda Onur’un bir şeyler çevirdiğinden şüphelenmeye başlar. Ece, Onur’un operasyonuna bomba gibi düşer ve her şeyi alt üst eder.

Ruhun Duyulmamış Oyuncuları Kimlerdir?

Burcu Özberk – Ece Çetinel

Şükrü Özyıldız – Onur Karasu

Tuğrul Tülek – Civan Koral

Aslı Sümen – Hilal Koral

Şehsuvar Aktaş – mufit

Zühal Gencer Handan Koral

Ülkü Duru – ayla

Mert Öner – yapmak zorunda mıyım

Gamze Doğanoğlu – Melek

Kadir Polatçı – ali

Burak Acar melih

Ruhun Duyulmamış Nerede Çekildi?

Yönetmenliğini Aytaç Çiçek’in üstlendiği, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği dizinin İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekildiği biliniyor.

Ruhunuz Duyarsız Adaptasyon mu?

Ruhun Duymaz dizisinin birçok prodüksiyona uyarlanıp uyarlanmadığı büyük merak konusu oldu. Edinilen bilgiye göre Ruhun Duysun dizisi bir uyarlama yapım değil. Ayşe Üner Kutlu yeni dizinin senaryosunu yazıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu