Haber

Tan Taşçı: Tüm sapıklar cezalandırılacak

ensonhaber.com

Kendisini Tan Taşçı olarak tanıtan kişi, ünlü isimleri dolandırmaya devam ediyor.

Kendisini ‘Tan Taşçı’ olarak tanıtan ve ünlü isimleri, eğlence merkezlerini ve mekanları dolandıran kişi hakkında yasal işlem başlatan müzisyen, açıklama yaptı.

İsmini kullanan dolandırıcılara isyan eden Tan Taşçı, şu ifadeleri kullandı:

“Benimle ilgili sorun ne?”

İnsanları yöneten sapık kendini ‘Tan Taşçı’ olarak tanıtarak WhatsApp profiline fotoğraf koyarak herkesi kandırıyor! Keyif merkezlerini arayarak randevu alıyor. Benimle ilgili sorun ne? Ben gelirim diyelim neden gece 3’te gelip geleyim diyeyim ne yapayım uyku keyfi? Markalardan vs işler isteniyor. Ne zaman işler istedim, hiç yapmadığım işler! Müzisyen arkadaşlarımı arayıp saatlerce konuşur, düetler ve besteler yaparım! Yerler görüşülür ve anlaşmalar yapılır.

“Tan’dan şampanya”

Yıllardır bar ve performans sahnelerine çıkmadığımı biliyorlar ama inanıyorlar! Çeşme’de bir adam arayıp “Tan’dan şampanya” deyip masalara şampanya gönderiyor! Hiç yapmadığım şeyler bunlar… Neden aldanmaya bu kadar yatkın bir toplumuz? Mağdurlara açıklama yapmaktan yorulduk. Avukatım ve ben sapıklarla uğraşmaktan bıktık ama yeminim var artık acıma yok. Bana acı çektiren tüm sapıklar cezalandırılırken inşallah ziyaret edeceğim!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu