Yaşam

Zeynep Bastık için dev üretim

İSTANBUL (İGFA) – Zeynep Bastık’ın aylardır merakla beklenen Volkswagen Arena konseri önceki akşam 5 bin kişi tarafından izlendi. Türkiye’nin en gelişmiş altyapısına, Avrupa’nın ise en yeterli akustiğine sahip Volkswagen Arena’da gerçekleştirilen iki bölümlük konserde Zeynep Bastık, her bölüm için özel olarak tasarlanmış sahne dekorlarıyla seyircilerin karşısına çıktı. “Ara” şarkısıyla başlayan konserde Bastık’ın eski ve yeni şarkılarına 10 kişilik orkestra ve 33 dansçı eşlik etti. Bastık, şarkılarını binlerce hayranla seslendirdi.

İlk bölümde Zeynep Bastık, Youtube kanalında seslendirdiği şarkıların yanı sıra Özcan Deniz’in “Dön Desem” müziğinin seslendirmesini yaptı. Haziran ayında ilk defa “Eyvah” şarkısını söyleyerek yeni müziğinin çıkışını yapan Bastık, seyircilerden aldığı hoş yansımaların ardından konserine daha da büyük bir coşkuyla devam etti.

Zeynep Bastık, ilk bölümde Amor Garibovic’in kendisi için tasarladığı bir sahne kostümü giydi. İkinci bölüm ise özel olarak hazırlanmış bir intro ile başladı. Sudi Etuz imzalı kırmızı kıyafetiyle sahne alan Zeynep Bastık, ilk kez Serdar Ortaç’ın “Aşk” şarkısını da seslendirdi. Dansçıları ile performansı dakikalarca alkışlandı.

EN BÜYÜK SAHNE

140 kişilik bir ekibin çalıştığı konserde görsel şovlar da büyük beğeni topladı. Volkswagen Arena’nın teknik altyapısının güçlendirilmesiyle Avrupa standartlarında Türkiye tarihinin en büyük etap şöleni yapıldı. Zeynep Bastık’ın muhteşem performansı ile Volkswagen Arena’nın eşsiz atmosferinde unutulmaz bir gece yaşandı. Türk popunun en sevilen isimlerinden Zeynep Bastık hayranlarını bir kez daha şaşırtıp heyecanlandırarak unutulmaz bir konser verdi.

ÜNLÜ AKIN KONSERE

Edis, Murat Dalkılıç, Hazal Ergüçlü, Nazlı Bulum, Gazapizim, Çakal, Berk Atan, Kubilay Aka ve Ali Çim gibi ünlü isimler Volkswagen Arena konserinde Zeynep Bastık’ı yalnız bırakmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu