Yaşam

Baba 24. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Baba Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Ay Yapım’ın ekranlara damgasını vuran işlerinden Baba, dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Senaryosunu Gökhan Horzum ve Ekin Atalar’ın üstlendiği ve direktör koltuğunda Davet Bayrak’ın oturduğu Baba, yeni bölümünde yine duygusal anların altına imza attı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için; Baba son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Tolga Sarıtaş ve Haluk Bilginer’in başrolünde yer aldığı Baba dizisi dün akşam 24. kısmıyla ekranlara geldi.

Baba son kısımda; İlhan, mevtle burun buruna gelmesinin akabinde hastaneye yatırılır ve tedavisine başlanır.

Büşra ile İlhan ortasında buzlar günden güne erirken, hastaneye gelen sürpriz ziyaretçi istikrarları karıştırır.

Emin’in herkesi umutlandırarak çıkarttığı ayaklanmayı durduran Selahattin, Çöpköy’de yayılmaya başlayan hastalığın duyulmasını engellemek için de büyük uğraş sarfeder.

Firuze yaşadığı sıkıntıları çözmek için tehlikeli bir oyuna başvurur. Çöpköy için Selahattin’le mücadele eden Kadir’in ise içinde bulunduğu durum git gide karmaşık bir hal almaktadır.

Büyük bir tehditle karşı karşıya kalan Kadir, kıymetli ve güçlü bir tercihin eşiğinde kalır.

Baba Evvelki Kısımda Neler Olmuştu?

Selahattin’in Çöpköy’de koyduğu kurallar gün geçtikçe daha da sıkıntı bir hal almaktadır. Emin ise herkesin ümitlerini yeşerten bir atılımda bulunur. Ancak olaylar kimsenin beklemediği bir yere gelir. Kadir, Çöpköy halkıyla karşı karşıya kalır. Firuze ise istemeden de olsa Çöpköy’ü ve Kadir’i tehlike altında bırakır. Çöpköy’e gelen İlhan, Büşra ile aralarının yavaş yavaş düzelmesini sağlar. İlhan’ın beklemediği şey ise yaşayacağı hesaplaşmadır.

Baba 24. Kısım İzleme Ekranı

BABA SON KISIM TEK KESİM FULL İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu