Yaşam

Genç kadın 360 şiş yiyerek rekor kırdı

Türkiye’nin en çok kazanan şiş yeme yarışmasına katılan genç kadın, çok zayıf olduğu için beklenmedik bir şekilde 360 ​​şiş yiyerek rekor kırdı. Zayıf vücuduyla ayakta durmakta güçlük çeken kadın, kilolarca şişi dakikalar içinde su içer gibi yiyerek 45 bin TL ve Iphone 14 Pro Max ödülünün sahibi oldu.

Denizli’de düzenlediği yemek yarışmasıyla hem dünyada hem de Türkiye’de en çok izlenen yarışlar arasında ilk sıralarda yer alan ‘Çöpşişçi Mehmet’, yeni bir yarışmacıyla yeniden adından söz ettirdi. Yurt içinde son günlerde sosyal medya platformlarında hızla büyüyen takipçileriyle eğlenceli ve heyecanlı dakikalara imza atan ‘Çöpşişçi Mehmet’, 7 yıllık hizmetlerini geniş bir çerçevede tüm kesimlere yaymaya devam ediyor. Çapşişçi Mehmet, yurt içi ve yurt dışından iş hayatına gelen birçok vatandaşı özel sunumlarla karşılıyor. Lezzetin doruklarını damaklarında tatmak isteyenlerin buluştuğu Copşişçi Mehmet’te düzenlenen yarışmalara katılanların sayısı her geçen gün artıyor. Midelerine ve azmine güvenen yemek severler, belli şartlar doğrultusunda geçtikleri barajlarla farklı ödüllere sahip oluyor.

“Özellikle sevdiğim şeyleri yerim, bu yüzden buna alıştım”

Yarışmacı Zeynep Doğan, düzenli beslenmediğini ve yarışmada daha çok yiyebildiğini belirterek, “Yarışmaya Ankara’dan katılıyorum, aslen Adanalıyım. 43 dakikada 360 şiş yedim, çok güzeldi. benim için kolay, yeterli hissediyorum. Süre çok uzun olduğu için tuvalete gitmek zorunda kaldım ve bıraktım. “Sanırım devam edebilirdim. Genelde daha çok yerim. Düzenli bir yemek yeme alışkanlığım yok. Genelde çok sevdiğim şeyleri yerim, bu yüzden alıştım” dedi.

“Bu kez büyük bir ödül kırıldı”

Rekorların genellikle zayıf rakipler tarafından alındığını belirten işletme sahibi Yusuf Kaya, “Öncelikle bizim için kolay olmadığını belirteyim, arkadaşımız bizim için çok kolay olduğunu söyledi. zaman çok büyük bir ikramiye kırıldı.Buda olur zannettik ve oldu.En büyük mükâfatı biz veriyoruz zannediyorduk ama öyle olmadı.45 Bin TL’lik paramızın da sahibi oldu. sınıfının en değerli telefonu. Genelde zayıf olan kazanır, kendini kanıtladı. 2.5 litre kola, 360 şiş, 1 salata ve 1 lavaş yedi, tebrik ediyorum” dedi. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu