Haber

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, esnaf ziyaretlerinde yeni projeleri duyurdu

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Çok kısa sürede Kocaman Caddesi, Yunus Emre ve Yenidoğan Mahalleleri esnafı büyük bir ekonomik ivme kazanacak” dedi.

Samsun Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, esnaf ziyaretlerinde Terme’nin yeni pazar yeri ve bulvar yolu projelerine ilişkin değerli açıklamalarda bulundu. Önder Ali Kılıç, ilçenin çeşitli mahallelerindeki esnafı ziyaret ederek bölgenin ekonomik kalkınmasına yönelik hayata geçirilen projeler hakkında bilgi verdi. Bu ziyaretler sırasında Lider Kılıç; Yeni pazar yeri ve bulvar yolu projelerinin ilçenin ticari potansiyelini nasıl artıracağına dair değerli detaylar paylaştı.

Projeler hakkında konuşan Lider Kılıç, “Bulvar yolu projesi kapsamında Sanayi Sitesi ile Kocaman Caddesi kesişiminde yeni pazar yeri için yollar açıldı. Kısa sürede Kocaman Caddesi esnafı Yunus Emre ve Yenidoğan Mahalleleri büyük bir ekonomik ivme kazanacak.” Lider ayrıca, “Eski Sanayi Sitesi ile Kocaman Caddesi bulvar bağlantı yolunun altyapı çalışmaları tamamlandı. Mümkünse bulvar yolunun ilk etabını kapalı pazar yeri ile birlikte çok kısa sürede tamamlayacağız.”

“Söz verdiğimizi yapıyoruz”

Esnaf ziyaretlerinin önemine de değinen Başkan Kılıç, “Bu şehirde yaşıyoruz ve söz verdiğimiz her alanda projelerimizi vatandaşlarımızla birlikte bir bir hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz.”

Esnaflarla yapılan görüşmelerde yeni projelerin yanı sıra Kocaman Caddesi’nde kaldırım yenileme çalışmalarının da başladığı öğrenildi. -SAMSUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu