Yaşam

Yasemin Kay Allen’dan öpüşme sahneleri için tavsiyeler: Sakız çiğneyin

Selin Şekerci’nin “Kamyoncu taktiği” sonrasında Yasemin Kay Allen, öpüşme sahneleri için partnerlere tavsiyelerde bulunarak herkesi şaşırttı.

Selin Şekerci’nin “Kamyoncu Taktikleri” gündem oldu

Geçtiğimiz günlerde ‘Aile’ dizisinde rol alan sevimli oyuncu Selin Şekerci, YouTube’da Yasemin Şefik’in sunduğu ‘Sahte Sonlar’ talk show’una konuk oldu.

Selin Şekerci’nin “Kamyoncu taktiği” magazin gündeminde gündem oldu.

Programda öpüşme sahnelerini çekerken kullandığı taktiklerden bahsetti.

Kullandığı taktiklerle hem izleyicisini güldüren hem de şaşırtan Selin Şekerci’nin “Kamyoncu taktiği” magazin camiasında gündem oldu.

Bunun ardından Yasemin Kay Allen da bazı tavsiyelerde bulundu.

Yasemin Allen geçtiğimiz günlerde Akmerkez’deki mağazaları gezerken görüldü. Gazetecilerle rahat bir şekilde sohbet etti.

Yasemin Allen ünlüler topluluğundaki erkeklerin estetik ameliyat olmasından bahsetti

“Doğru yaşa ulaştığınızda estetik ameliyat olmanız önemlidir.”

Yasemin Allen, ünlüler camiasındaki erkeklerin estetik ameliyat yaptırdığına değinerek, “Aslında yorum yapmak bana düşmez. Birkaç nesil öncesine göre daha genç kalma fırsatımız var. “Bunun sağ elde yapılması gerekiyor ve bence doğru yaşta yapılması da önemli.” görüşünü belirtti.

“Oyuncuların hepsi kaprisli”

Yasemin Allen sık sık yurt dışına yaptığı ziyaretlerle tanınan bir isim. “Yurtdışındaki oyuncuların kaprisli olduğunu mu düşünüyorsunuz? Yoksa buradaki insanlar daha kaprisli mi? “Bence her oyuncu kaprislidir. Projeye göre değişir. Herkesin bir anlık hevesi olabilir. Üzerinde çalıştığınız bir projede çok mutlu da olabilirsiniz, mutsuz da olabilirsiniz” diye yanıtladı.

Yasemin Allen, öpüşme sahnelerinin çekimlerinde partnerlerin ağız kokusu şikayetleri konusunda tavsiyelerde bulundu.

Öpüşürken sakız kokuyorsa getirin

Öpüşme sahnelerini çekerken partnerlerinin ağız kokusundan şikayetçi olan Yasemin Allen, “Arkadaşlar eğer böyle bir durum olacaksa en azından sakız takmalısınız.” tavsiyesinde bulundu.

haberbalcova.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu